.

.

New
Црвено-Зелената Боја на Слепите Очила - Flippable Clip-За Црвена и Зелена боја Слепило Корекција на Очила за Боја Слепи и Краток Слепи

Црвено-Зелената Боја на Слепите Очила - Flippable Clip-За Црвена и Зелена боја Слепило Корекција на Очила за

DEN 573.60

Количина на стоки
Достапно

Црвена зелена боја слепи корективни очила се погодни за ликовна уметност и хемиски изградба дизајн.Посебен слој на леќа филтрира светлина во одредена бенд, дозволувајќи им на боја ролетни да се подобри бојата резолуција способност.Носењето на слепи боја, очила за да може ефективно да се подобри корисници' боја смисла, овозможувајќи им да се чувствуваат ефектот на боја подобрување.Дополнителни луминозноста е одлично за луѓе кои се и слепи боја и краток слепи.Flippable clip-за објектив може да се користи со сите видови на рамка очила.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Објект од Типот : Корективни Очила Материјал : PC Боја : Прикажува како слика Стил : Целосна рамка Погодна Пол : Унисекс Пакет Листа : 1 * Очила 1 * Бришејќи Крпа.

Карактеристики на стоката

Condition:
Brand New
Item Type:
Corrective Glasses
Material:
PC
Color:
Shown as picture
Style:
Full frame
Suitable Gender:
Unisex
Package List:
1 * Glasses :
1 * Wiping Cloth :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат