.

.

New
Profitz Kart ~2 Sodalite Јајце

Profitz Kart ~2 Sodalite Јајце

DEN 2136.00

Количина на стоки
Достапно

Јајцата се симбол на нови почетоци и се потсетник на чудата и магија во вашиот живот.Sodalite помага со висок крвен притисок, дијабетес, несоница, аутизам, добри идеи, издржливост, комуникација,.Стабилизира емоции, појаснува перцепција и е одлична за медитација.Јајцата се симбол на нови почетоци и се потсетник на чудата и магија во вашиот живот.Sodalite помага со висок крвен притисок, дијабетес, несоница, аутизам, добри идеи, издржливост, на комуникација, на стабилизира емоции, појаснува перцепција и е одлична за медитација.Големини, форми, бои и содржини ќе се разликуваат од парче на парче.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат