.

.

New
Bunny Подигнат Вест и Поводник: Зајакот се Облекуваат Облека Bunny Тимови за Мали Животни Зајакот Еж Ferret Piggies Верверица

Bunny Подигнат Вест и Поводник: Зајакот се Облекуваат Облека Bunny Тимови за Мали Животни Зајакот Еж Ferret

DEN 345.36

Количина на стоки
Достапно

Погоден за повеќето затворен и активности на отворено.Убава и дарежлив, удобен за носење.Прави вашите мали домашни миленичиња изгледа повеќе преубава, симпатична и привлечни.многу лесни, а тоа нема да влијае на вашето домашно милениче да се игра.Добар квалитет материјал се со стабилни перформанси и долг животен пат.Влечење јаже е екстра - долго големина, лесно да се носат кога ќе излезе.Опис на Овој мал домашно милениче се облекуваат и поводник се многу погодни за преземање на слики, пешачење, а посетуваат разни страни, што прават вашите мали домашни миленичиња фокусот на толпата.Мода и привлечен дизајн, никогаш не се застарени.Лесни, издржливи, дише, исклучителна шиење, не е лесно да се.Карактеристики - Боја : Розова.- Материјал : Памук.- Големина S : 14 - 22cm/ 5. 51 - 8. 66in ( вратот турнеја ); 19 - 29cm/ 7. 47 - 11. 42in ( градите турнеја ); 17cm/ 6. 68in ( Должина ).- Големина M : 17 - 25cm/ 6. 68 - 9. 84in ( вратот турнеја ); 25 - 33cm/ 9. 84 - 13in ( градите турнеја ); 22cm/ 8. 66in ( Должина ).- Јаже Должина : Околу 125cm/ 49. 21in.- Добар квалитет материјал се со стабилни перформанси и долга услуга време.- Погоден за повеќето затворен и активности на отворено.Убава и дарежлив, удобен за носење.- многу лесни, а тоа нема да влијае на вашето домашно милениче да се игра.- Прави вашите мали домашни миленичиња изгледа повеќе преубава, симпатична и привлечни.- Влечење јаже е екстра - долго големина, лесно да се носат кога ќе излезе.Пакет Вклучувајќи 1 x домашно милениче се облекуваат 1 x влечење на јаже.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат