.

.

New
Бартон Зимзелени Snap Изолатор Качулка Јакна Mens

Бартон Зимзелени Snap Изолатор Качулка Јакна Mens

DEN 1850.64

Количина на стоки
Достапно

100% Други Влакна.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Редовно одговара само право : Не премногу силно или премногу baggy.Брзо сушење DRYRIDE Магла-Пркоси најлон ripstop изградба со вода-отвратителен заврши.Јакна пакети во рака-потоплите џеб.Прилагодлив во прилог хауба за кориснички одговара.Zippered рака-потоплите џеб; Еластична обврзувачки во ракави и полите да се заклучи во вклопуваат.Целосно packable, на мажите Зимзелени Snap Изолатор Качулка е разноврсна слој кој пакети надолу брзо, па можете да го фрли слој без забавување.На патеката или во град, својата водоотпорен школка фрла светлина на влага да ги задржи своите лесни надолу изолација се исуши.Се повлече до хауба за покриеност и топлина кога temps навистина се откажат.Пот-wicking обвивка помага да се задржи ќе се исуши, додека сте крстоносните, турнеја, и се прошетаат.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат