.

.

New
Ларс Amadeus Мажите Дуксери Долги Ракави, Кошула со Цврст Лесни Тренингот Атлетик Pullover

Ларс Amadeus Мажите Дуксери Долги Ракави, Кошула со Цврст Лесни Тренингот Атлетик Pullover

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат, долги ракави, со солидна боја, drawstring хауба, спортски качулка pullover.Лесни ткаенини значи удобност за оваа качулка врвот со класичен drawstring хауба.Имајте пријатна за вашиот следен работи во оваа качулка.Мажите долг ракав дуксери се совршен за повик носат и било какви активности на отворено.Како што bodybuilding, риболов, голф, пешачење, велосипедизам, вежба, тренинг, спорт, фитнес, атлетика, тренингот, или само оди на сончање на плажа во текот на целиот ден.Машина За Миење Ладно Внатре Кон Надвор.Модел Големината на Телото : Висина : 6'1", Градите : 38 2/8 инчи, Половината : 30 6/8 инчи, Хип : 42 1/8 инчи, Тежина : 175 lbs, модел е облечен големина Големи.Контактирате за ако имате било какви прашања за големината.Ве молиме проверете подолу облека големина на табелата и да се споредат за вашето тело мерка за големината избор.Ако може да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.Адвокатско кошула со худ во двоен stitched ракави и на полите, Мека опфатени шевовите на вратот и рамото.Долг ракав кошула со капи дизајн е супер удобен како sweatshirt или дигање кошула или дели само во зима.Тоа е погоден за риболов, пешачење, трчање, возење велосипед, велосипед, тренингот, тренинг, вежби и други различни активности и спортови.Мерење (во инчи)Меѓународни ГолеминаГрадите ДебелинаДолжина на РакавОблека Должини42 7/828 28 1/8 M-44 7/828 3/8-28 7/8 L48 -28 3/4-29 7/8 XL51 1/829 1/8-31 1/8.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат