.

.

New
Африкански машка Облека Мода Одговараат на Две Парчиња Поставени Dashiki Облека Врвот Панталона Тренерки

Африкански машка Облека Мода Одговараат на Две Парчиња Поставени Dashiki Облека Врвот Панталона Тренерки

DEN 1726.80

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Копче затворање.ГОЛЕМИНА НА ЗАБЕЛЕШКА S≈39-40 R, M≈41-42 R, L≈43-44 R, L+≈45-46 R, XL≈47-48 R, XL+≈49-50, XXL≈51-52 R.Можете да ги купите различни големини или бои одеднаш, и враќање на несоодветни големина.Ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА во опис внимателно за да се избегне губење на време и пари на се враќа.Ако не сте сигурни, ние силно препорачуваме да се распрашате за големината прво.Можете да ни кажете вашата висина, тежина, градите,половината обемот и ние ќе дознаам најдобри големина за вас.НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛ & КВАЛИТЕТ Направени од Полиестер помеша Одговараат на Ткаенини,Тоа е удобно, дише, помек, неспокојот, анти-навремено, не топка,полесно да се мијат и се задржи формата.МОРЕ&ALP се Фокусира на Класичен Африкански Мажите Одговара,тоа е причината зошто ние се комбинираат убаво материјали и внимателни изработка да ви донесе совршен Dashiki одговара.КЛАСИЧЕН & ТЕНОК ОДГОВАРА Мода и Класичната Африкански стил mens костуми,Невидливи патент на десната страна на половината за лесна за носење, 2 парче сет на традиционалните Африкански dashiki кошула и панталони со Еластична корселе.Ќе го најдете не само паметни, туку исто така и удобно.Оваа облека моменти за вашиот уникатен шарм и стил, и да го прави ќе го добиете безброј комплименти.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН Овој костим собата е погоден за повеќе прилики, како што се свадби, бизнис средби, кои Датираат, модни ревии, партии, фестивал, роденден, матурска, големиот одмор или само секојдневна употреба.Совршен Подарок за семејства, браќа/дечко, татко или сопруг/себе.МОРЕ&ALP ВИ ОДГОВАРААТ ДО Разни бои, што ви дава повеќе опции за носење според различни сезона и прилики.Ние силно препорачуваме да купите повеќе бои и тоа ќе биде толку лесно да се најде вашата правилна костим за секој настан.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат