.

.

New
ИДЕАЛНИ Електрични 35-535 Механика Алатка Торба – Преносни Алатка Торба со Складирање Џебови, Солиден Zip Затворање, трајни двојно Лагер, Рамо, Рака

ИДЕАЛНИ Електрични 35-535 Механика Алатка Торба – Преносни Алатка Торба со Складирање Џебови, Солиден Zip Затворање,

DEN 648.24

Количина на стоки
Достапно

Електрични Алатка Торба : дизајнирани да се одржи на широк спектар на алатки, оваа рака алатка торба може да се користи во индустриски jobsites и работилници.Тоа е од суштинско значење за инсталирање, тестирање, монтажа, или одржување на електрични инсталации, апарати, и тела.Пространа Дизајн : алатката торба има широк отвор за да понуди целосен пристап до алатки.Има 8 тесен внатрешноста на џебови за чување на мали essentials, како завртки и навртки.Таа има две надворешноста странични џебови за одржување на големи tools.Издржлив Материјал : со најлон-полиестер изградба, алатка за складирање торба нуди екстремен отпор против секојдневно носат и солза.Дополнителните слоеви на материјал за да обезбеди зголемување на силата, а солиден патент осигурува не е случајно губење на алатки.Пренослива Торба : на поли-најлон алатка торба е опремен со рамо ремени за да се обезбеди полесно алтернатива за традиционалните рачно одржа дизајн.На лесен-за-се носат рамо ремени ја зголемува мобилноста, подобрување на корисничкото искуство.Спецификација на производот : ИДЕАЛНА Електрични Механика Торба е 14.3 x 5.5 x во 2.3.и карактеристики домот сино/црни нијанси.ИДЕАЛЕН Електрични Механика Алатка Торба е дизајниран за лесно да го носат сите алати и опрема, како и правење совршено решение за складирање.Тоа се прави со висок квалитет, полиестер-најлон материјал за да обезбедат долг живот и помага во спречување на абење.Алатки чантата одликува со голем отвор за устата целосен пристап до внатрешната содржина, заедно со надворешните џебови да понуди непосреден пристап до повеќе често се користи рачни алатки.Има 8 внатрешни џебови да се одржи мали алатки како ореви, завртки, навртки, жици, и повеќе.Голема работа торба доаѓа со рамо, рака за да се обезбеди удобно преносливост опција.Од нашата премиум кожа линија на нашите трајни лесни алатка totes, ИДЕАЛЕН е одличен начин да го добиете вашиот алатки од работа до работа.И нашите Двојна Преграда Ранец ајде ти остане hands-free при вршење вашиот алатки.Ј.Валтер Бекер, основачките принципи остануваат водечката сила зад нашите партнерства со водечките дистрибутери, држава на уметноста испорака систем целиот свет, и различни оперативни бенефиции дизајниран за да заштедите време и пари.Беа горди на начинот на кој ние работиме, и секогаш биле.На работа не ние преку ИДЕАЛНИ Електрични е само уште еден начин ние градиме еден ИДЕАЛЕН свет.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат