.

.

New
OEMTOOLS 22387 4 Парче Сребро Алуминиум Штекер Фах Сет

OEMTOOLS 22387 4 Парче Сребро Алуминиум Штекер Фах Сет

DEN 1751.76

Количина на стоки
Достапно

Мат алуминиум заврши за чиста и професионален изглед.Прилагодливи studs за сопствени штекер локации.Гума Не се лизга нозе да се заштити вашата работа клупата од гребнатини. 4 коцки за 1/4", 3/8", и 1/2" диск големина на отворите.Палка алуминиумска конструкција.Не-магнетни дизајн спречува метална прашина израстоци.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат