.

.

New
виски decanter 750Ml Виски Decanter Фармацевт со 2 Виски Гимнастик Очила за Алкохол,Скоч,Бурбон,Водка виски сет

виски decanter 750Ml Виски Decanter Фармацевт со 2 Виски Гимнастик Очила за Алкохол,Скоч,Бурбон,Водка виски

DEN 5408.16

Количина на стоки
Достапно

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Кристално јасно, висок квалитет на стакло што е машина за миење садови, фрижидер и замрзнувач безбедно.Погоден за секојдневна употреба и лесно да се чисти. [ Убава Декорација] : Ова е рачно направена decanter очила, секој може да го цениме елаборат дијамант во облик на жесток алкохол decanter, и тоа' s симетрични Стакло База носител е 100% . [Висок квалитет рака разнесени] : Сите стакло е borosilicate стакло, која е противалергиски, и за разлика од пластични цевчиња, тоа е BPA-free. [ Убава Махагони Дрво] : На махагони обоено дрво екранот е прекрасен приказ и естетски префинета.Пар или да се пар со вашиот омилен ,виски, вино или порта. [ Дефинитивно мора за познавачите и вино трговци] : секој бар треба да биде опремен со овој импресивен decanter и вино стакло.Оваа decanter со свет очила е од суштинско значење за авантуристи или вистински познавачи.Уникатен и стилски – Одлична старомодна коктел чаша со безвременски дизајн.На уникатен дизајн ја прави посебна и уметнички дизајнирани да ја истакнете вашата barware спектар, на алкохол carafe, на бурбон шише, на виски carafe, на lowball очила, бар очила и стакло cup The Виски Decanter во собата Е Направен Од Висок Квалитет Кристално Стакло.Со World' s Most Lustrous Кристал, да ги Задржи Вашите Пијат Безбедно И Обезбедува Виски Задржува Температура.За разлика од некои други алкохол decanters кои содржат олово содржини, нашите виски decanter проекти се направени од не-токсични, ултра јасност стакло и помине строгите стандарди за квалитет за да се обезбеди да ги добиете оптималните пие услови.Екслузивно материјали спречите негативно влијание врз вашето здравје и да го зачува вкусот на вашиот алкохолни beverage Add Некои Елеганција Да Ти Дома Бар.Убава И Елегантна во Потрага Виски Decanter во Собата, без разлика Дали Сте Пиење Виски,Бурбон,Вотка, Бурбон И Други алкохолни пијалоци, да Уживаат Во најдобрите На Пиење Додатоци.Добро за било Духови : Виски, Ракија, Џин, Рум, Текила, Вотка, и Ракија.Тоа одговара и со вино и други пијалоци, како што се вода, сок, Сок, iced чај, премногу.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат