.

.

New
COGEEK Автомобил Антена Topper Симпатична Пилот Пена Антена Топка (Жолт)

COGEEK Автомобил Антена Topper Симпатична Пилот Пена Антена Топка (Жолт)

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Одличен Материјал : Изработени од мек, трајни водоотпорен пена.Паркинг Пронаоѓач : Најдете вашиот автомобил, камион или SUV во паркинг брзо.Стандардна Големина : Вкупната големина 1.75 инчи.Дупка со големина 4.5 мм дијаметар стандард за антена (може да се прошири до поголема дупка).Мулти во 1 Производ : Автомобил антена topper, молив topper, мотоцикл антена топката.Повеќе антена топки стилови се достапни во нашата продавница!.Антена Блузи : Мулти во 1 Производ Материјал : Водоотпорен ЕВА пена(Не пластика).Боја : Црвена, жолта Пакет Вклучува : 1* Автомобил Антена Topper Q&A : 1.Како не антената topper во прилог на антена?Има дупка на дното и ќе им помогнам на тоа цврсто надолу. 2.Тоа ќе мора да бидат отстранети за да се оди фрли автомобил мие?Да, ако тоа е автоматскиот автомобил мие бидејќи четки ќе солза исклучување на антената или изливам тоа. 3.Е оваа точка времето доказ?Да, но по подолго време, тие ќе исчезнат малку на сонце.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат