.

.

New
YCLZNB Керамички Ashtray, Ретро Ashtray, Ashtray со Капак, Преносни Ресторан Градина Бар Клуб Куќа корпата за Ѓубре Големина 12.512.56.8 cm (Боја : Црна)

YCLZNB Керамички Ashtray, Ретро Ashtray, Ashtray со Капак, Преносни Ресторан Градина Бар Клуб Куќа корпата

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : керамика и Лесен за управување и одржување, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу стабилен, нема да биде лесно тропнал завршена.Три бајонет пристаништа цигари сопствениците, погодно за вас и за вашето семејство и пријатели да го користите заедно, и може да се, исто така, привремено слободни вашите раце.Лесен за користење : На Керамички материјал може да се користи многу пати, што е подобро од расположливиот калапи.Подароци : Вие не може да се даде уникатен Керамички украси на семејството и пријателите, или како подароци за родендените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и Нова Година е Ден.Широк спектар на употреба : ashtray керамички калапи се користи за ракотворби, десктоп украси, чинии или сапун јадења или други смола ракотворби, итн.Тоа е многу погоден за пенкало носители, свеќа носители, сапун, држачи, кутии за складирање, итн.YCLZNB е посветена на трајни, капка-отпорни, high-end ashtrays, нашите производи може да се користи како почетен мебел, многу примамливо.Друга употреба е како креативна роденденски подарок за пријатели или колеги!Име на производ : Ashtray Style : Vintage Gender : unisex Material : Ceramic Size : 12.5*12.5*6.8 cm Color : Црна, Orange The пакетот вклучува : Ashtray x 1 If имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат