.

.

New
Ashtray Европски Стил Алуминиум Легура Ashtray, Канцеларија Мат Не се Лизга Ashtray за Цигари (Боја : Црна)

Ashtray Европски Стил Алуминиум Легура Ashtray, Канцеларија Мат Не се Лизга Ashtray за Цигари (Боја : Црна)

DEN 1569.60

Количина на стоки
Достапно

Совршена Големина И Изработка : кои можат да се сместат доволен број на отпушоци од цигари и цигара пепел.се вклопуваат во секој Затворен или отворен декорација.Совршен Подарок Идеи : убав подарок за пушачите.Не само ashtray но, исто така, домашна декорација.Имаат за себе, вашите пријатели, семејства и љубовници, како подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, и така натаму.Круг алуминиум легура ashtray со мат финиш.На ashtray има три ритам дизајни, кои може да се користи за да се обезбеди производство на цигари држачот.Производ големина : 4*14cm, да ги задржи на табелата чисти и уредно.Оваа ashtray е идеален ashtray за внатрешна и надворешна употреба е лесно да се справи со блескав остатоци изгаснат по себе,Непријатни мириси се сведени на минимум.Име : Ashtray Material : алуминиум alloy Size : 4*14cm Function : сива, отпушоци од цигари, дребулии, итн.Предмет : автомобил, семејство, бар, ресторан, хотел.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат