.

.

New
YB ' Рѓосувачки Челик Ashtray со Капак - Windproof без чад се Зголеми Згусне Конус Пепел Послужавник за Домашна Канцеларија Затворен Отворено Патио Лесно Чистење

YB ' Рѓосувачки Челик Ashtray со Капак - Windproof без чад се Зголеми Згусне Конус Пепел Послужавник за Домашна

DEN 664.56

Количина на стоки
Достапно

【МОДЕН ДИЗАЈН 】Модерен дизајн, убав, функционални ashtray!!!Можете да го донесе надвор за патување.Ако живеете со пушачи, тоа ќе биде одличен подарок за нив. 【WINDPROOF ДИЗАЈН】 Windproof, Гроздобер 2. Мазен финиш е лесно да се чисти; 3. Одличен подарок за пушачите; Топло Совети : ве Молиме чисти редовно по користи.Не се чисти со тврд предмет,избегнувајте гребење на површината ве Молиме имајте во предвид дека ќе има некои боја разлики бидејќи ситуацијата на екранот покаже. ✔100% Задоволството На Клиентите Загарантирани!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ние ќе ви донесе добар шопинг искуство!Ние навистина се грижиме за нашите клиенти!Само ги користат со доверба!Ние ќе обезбедиме секој клиент со најдобра услуга!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат