.

.

New
Nonebranded Ashtrays Чад се Разбудам Трева Слив Креативни Пура Рек-Цигара за Цигара Ashtray Комбинација на Две-Парче Сет

Nonebranded Ashtrays Чад се Разбудам Трева Слив Креативни Пура Рек-Цигара за Цигара Ashtray Комбинација на

DEN 2121.60

Количина на стоки
Достапно

Таа има мека не се лизга душеци на дното на отворено ashtray,кога ќе се стави на маса,без звук и тоа нема да нула вашиот десктоп ,тоа е многу убаво го стави на вашата маса и вашата дневна соба.Отворено ashtray е одличен подарок за било пушачите,Елегантна форма за да направи да уживате во животот,Тоа изгледа многу модерен и стилски одговара беспрекорно во секое оркестарот, внатре или на отворено.Совршено одговараат за дом,канцеларија,бар,кафуле,хотел,ресторан,забава,итн.Совршен Подарок за Пријателите и за Себе : Оваа убава и практична ashtray, исто така, може да се користи како украс.чувајте вашиот десктоп чисти.Овие ashtrays се лесно да се чисти со малку сапун и вода,чиста нив од страна на рака,Лесно да се чисти и одржува,добар квалитет, издржлив, лесен за носење.СЕ ИЗБЕГНУВА ПРОБЛЕМ.Вие не треба да се грижите пепел биде лесно засвири насекаде.оваа ashtray ќе направи да чиста и удобно опкружување.Боја класификација : Сребро.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат