.

.

New
Традиционалните Јапонски керамички ashtray со мраз разбиена глазура,Цигари Ashtray за Внатрешна Употреба,Уметнички подарок ,Десктоп Пушењето Пепел Послужавник за Дом?

Традиционалните Јапонски керамички ashtray со мраз разбиена глазура,Цигари Ashtray за Внатрешна Употреба,Уметнички

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : W*H : 4.1*1.7 ИНЧ.ЗА МАТЕРИЈАЛ : Керамички материјал, нежен допир, мазна глазура, дебели и убави.Трите мали вдлабнатини може непречено да се одржи на цигари, жлебови се заоблени и мазни, и лесен за употреба.Различни бои се достапни за да се исполнат барањата на женските пушачи за појавата на ashtrays.Не само ashtray, но, исто така, десктоп декорација, мраз разбиена глазура е традиционална Источна Азија порцелански глазура.Таа има долга историја, и својата благодарност вредност е дури и повисок од неговата практична вредност.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : W*H : 4.1*1.7 ИНЧ.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат