.

.

New
Ashtrays, од не ' Рѓосувачки Челик Ashtray со Капак, Windproof Rainproof Ashtrays со Не се Лизга База, Метал Пепел Коцки за Внатрешна Употреба на Отворено, Балкон, Канцеларија, Бар, Кафуле

Ashtrays, од не ' Рѓосувачки Челик Ashtray со Капак, Windproof Rainproof Ashtrays со Не се Лизга База, Метал

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Голем капацитет & Анти-мирис : Овој метал ashtray е доволно голем да ги чувате многу отпушоци од цигари и пепел.Капакот на горниот не само што го спречува ветрот од дува soot насекаде, но, исто така, го спречува ширењето на чад мирис.Издржлив материјал : Ова windproof ashtray со капак е направен од висок квалитет бранеа од нерѓосувачки челик, силни и издржливи, има антиоксидантни и отпорност-отпор карактеристики, не е лесно да попуштат. 3 вдлабнатини & 1 центар столб : 3 уникатен U-облик бразди на ashtray за задржување на цигари.Централниот столб на заградата на ashtray за одржување или ставање надвор од цигари.Можете лесно да ги отстраните столб и стави директно во вода за темелно чистење.Широко се користи : Оваа модерна дизајниран од не ' рѓосувачки челик ashtray е многу погодна за отворен и затворен употреба, семејството и користење, дури и барови, кафулиња, ресторани, и слично.По-продажбата на услугата : Нашите слики се физички мапата, сите производи се всушност доби преовладуваат.Ако имате било какви прашања или незадоволство или предлози, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе се обидеме да одговориме на вашите сомнежи, да ви посакам среќен шопинг!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат