.

.

New
Креветчето Кревет Скроени, Египетски Памук, Расадник Креветчето Деца Bedskirt за Бебе Момчиња Девојчиња, 8 Капка, Теал

Креветчето Кревет Скроени, Египетски Памук, Расадник Креветчето Деца Bedskirt за Бебе Момчиња Девојчиња,

DEN 1440.00

Количина на стоки
Достапно

100% Египетски Памук.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : екстра-долго класичен прилагодени креветчето здолниште е стилизирана за мека прилагодени готовиот изглед.Додадете завршувањето на допир да вашиот расадник или деца кревет со нашите креветчето здолниште.SAFE ОДГОВАРА : Мерење на 28" x 52", со 8" капка, ова креветчето здолниште совршено се вклопува во сите стандардни јасли и повеќето деца кревети.8" должина е доволно долго за да дискретно се скрие складирање под креветчето.Заврши со 4 сплит агли за да направите сместување околу креветчето мислења лесно и да се направи промена и перење стрес слободни.НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ ТКАЕНИНИ : Направен од 100% Египетски памук, нашите креветчето кревет здолниште е дише и мека.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат на нежни циклус.Собори сува на ниска топлина линија или сува.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат