.

.

New
ZHANGWJ ТВ Лебди Полица ТВ Ѕид Полици Лебди во ЖИВО Стојат Компонента Полица, Мултимедијални Конзола, Бела Боја Површината со Кабел Дупка (Боја : Б, Големина : 140CM)

ZHANGWJ ТВ Лебди Полица ТВ Ѕид Полици Лебди во ЖИВО Стојат Компонента Полица, Мултимедијални Конзола, Бела

DEN 20613.84

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.ИЗДРЖЛИВИ : Изберете Е1 степен на заштита на животната средина одбор, површинска вода-базирани боја, аглите се полира за многу пати без burrs, влага и висока температура отпор, лесно за чистење, пакуваат и испраќаат без собрание.КЛАСИФИЦИРАНИ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Ова медиуми конзола фиока има голем простор за складирање за set-top кутии, рутер приклучоци, итн., со независни фиоки, кои може да се сместат мали предмети и важни информации.Стабилна полица може да се одржи фото албуми, potted растенија, книги, итн.ВИСТИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ : секој елемент на ТВ кабинет и фиока за исклучување на амортизацијата шарки се направени од метал хардвер фитинзи за да се направи врска помеѓу плочите силна и стабилна.Долг животен век, нема потреба да се грижите за лесно расиплива проблеми. ✲❤❤✲ Ѕидот монтирани медиуми конзола може да се зголеми просторот, користење и да организира разни уреди. ✲❤❤✲ На тв лебди полица погоден за дневна соба, спална соба, домашна канцеларија или било каде што би сакале некоја подмолна прилог итн. ✲❤❤✲✲❤❤✲Чувајте ги вашите подот чисти со чување на ТВ опрема за Медиумите конзола Ѕид монтирани полиците, совршен простор за складирање за Медиуми и ТВ опрема со жица за управување со дупка.Функција : 1. Дадени како целина, нема собрание проблеми, и може да биде инсталиран по приемот.2. Бела боја, убави и модерни анти-судир рабови, лесно да одговара на било какви соба и мебел.3. Ѕид-монтирани дизајн, лесно да се чисти без тежок движење.4. Со независен оддел простор за складирање за да се задоволат дневните складирање потреби.5. Со повеќе права, на производот ќе биде доставени до вас непроменети.Квалитет на производите : Материјал : целосна густина board Type Б МДФ*Pine Size : 120*24*17cm, 140*24*17cm Interactive режим : доставување на целиот machine Number на производи : 1 Due за проблемот на мониторот, бојата е малку deviated, ве молиме обратете се на вистинскиот производ примени.✲❤❤✲ Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат