.

.

New
SEUNMUK 4 Ролни 1/2 Инчи x 20 метри Извртени Природни Бел Памук Јаже, Природна, Бела Памучна Јаже, Сите Намена Силна Извртени Памук Јаже, DIY Занаети, Дома Декорација

SEUNMUK 4 Ролни 1/2 Инчи x 20 метри Извртени Природни Бел Памук Јаже, Природна, Бела Памучна Јаже, Сите

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ - памук јаже е направен од 100% природни материјали, која е фирма, мека, и носат-отпорни.На јаже има висока кршење сила, силна товарот капацитет, и добар шок апсорпција.На сигурен квалитет овозможува да се користи двете затворен и отворен.ДЕБЕЛО ЈАЖЕ - во Споредба со другите мало канапи, на природен памук јаже е дебела и 1/2 инч во дебелина.На 3-влакно извртени структура го прави памук јаже повеќе здрав, и не е лесно да се скрши.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - пакетот вклучува 4 парчиња на извртени памук јажиња со униформа должина од 20 метри за секој.Можете да користете остри режа да ги намали во различни должини според вашите потреби.Овие јажиња се меки на допир, и тие ќе не боли вашите раце.ШИРОК КОРИСТИ - 3-влакно памук јаже има повеќе намени.Памук јаже е погодна за бесење, пакување, обврзувачки, обезбедување, итн.Тоа е добар избор за да го направите DIY занаети, како ѕид hangings, складирање кошеви, чанти, clotheslines, и повеќе.ЗАДОВОЛИТЕЛНО ШОПИНГ ИСКУСТВО - Ако имате било незадоволство со памук јаже, ќе се добие целосна наплата во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.За Нас SEUNMUK е посветен на производство и дизајнирање на извртени памук јаже и разни други слични производи.Нашата основна цел е да ви обезбедиме подобра производите и најдобрите задоволството на клиентите.Ние се обидуваме се потрудиме да се обезбеди со практични и економични производи за да направи да уживаат во пријатен шопинг искуство.Зошто Изборот SEUNMUK?Направени од високо-квалитетен материјал, памук јаже е фирма, трајни, и носат-отпорни.Тоа може да се користи за долго време, дури и во тешки услови.Ќе добиете 4 пакети на извртени памук јажиња.Секој јаже е 20 метри во должина и 1/2 инч во дебелина.Природен памук јаже е уредно извртени заедно, и тоа не ќе се олабави и се заплетка.На 3-влакно памук јаже е погодна за виси облеката, обврзувачки товар, што DIY занаети, обезбедување hammocks, и повеќе.Спецификација : Материјал : памук, Должина : 20 нозе Дебелина : 1/2 инчи Боја : бела Пакет Вклучува : 4 x памук јаже.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат