.

.

New
yuye-xthriv 4Pcs Мини Шарени Брод Модел Келеш Лебди Бања Интерактивни Деца Детска Играчка Случаен Боја 4pcs

yuye-xthriv 4Pcs Мини Шарени Брод Модел Келеш Лебди Бања Интерактивни Деца Детска Играчка Случаен Боја 4pcs

DEN 161.52

Количина на стоки
Достапно

Материјал : ABS.Карактеристики : Брод Дизајн, Минијатурна Големина, Вода Sprayer, Образовни Играчка.Светли бои и знаци ќе се вклучат и да го фати бебето внимание за време на бања време.Направени од високо квалитетни пластични материјали, не-токсични и потрајни, па тоа нема да биде скршен лесно.Учење на живописни бои и различни чамци додека си играат со нив, изградба на детска добра организација навики и практична способност.Спецификации : Светли бои и знаци ќе се вклучат и да го фати бебето внимание за време на бања време.Направени од високо квалитетни пластични материјали, не-токсични и потрајни, па тоа нема да биде скршен лесно.Учење на живописни бои и различни чамци додека си играат со нив, изградба на детска добра организација навики и практична способност.Тип : Келеш Бања Играчка Материјал : АБС Боја : Испратена од страна на Случајни Количина : 4 Pcs Карактеристики : Брод Дизајн, Минијатурна Големина, Вода Sprayer, Образовни Играчка Големина : 8cm/3.15" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 4 x Келеш Бања Играчки.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат