.

.

New
ManFull Ран Детски Играчки 4Pcs Симпатична Вода Спреј Плови Делфин Бања се Игра Играта Бебе Бања Стискаш Играчка Зелена

ManFull Ран Детски Играчки 4Pcs Симпатична Вода Спреј Плови Делфин Бања се Игра Играта Бебе Бања Стискаш Играчка

DEN 907.20

Количина на стоки
Достапно

Безбедност : Оваа играчка е направена од еколошки винил материјал, кој е мек и удобен за допир, еколошки и здрави.Среќата : Тоа можат да го привлече вниманието на бебиња и да им се овозможи да ги уживаат бескрајна радост и среќа.Раст : Различни текстури ќе придонесе за развој на допир, вкус и мирис за да им помогне да се подобри своите атлетски способности.Чистење : површина е мазна, само исплакнете со вода.Услуга : 100% по-продажбата, 24-час сервисот за онлајн, одговори на прашања во секое време.Спецификации : Оваа играчка направена од еколошки винил материјал е мек и удобен за допир.Се одликува со мазна површина, без било груба burrs, заштита на вашето бебе рацете од гребнатини.Делфин ќе се направи ББ звук и спреј вода кога ќе се притисне тоа, што е навистина интересно.Цртан филм делфин е многу симпатична и реални за привлекување на бебето внимание, што ги прави да уживате во бескрајна забава и среќа.Точка Име : Бебе Бања Играчка Материјал : Винил Количина : 4 Pcs Функција : Мирис, Интересно, Вода Игра, Туш Играчка Големи Делфин Големина : 8.5 cm x 11cm x 18cm/3.35" x 4.33" x 7.09" (Прибл.) Мали Делфин Димензии : 3.5 х 4cm x 6cm/1.38" x 1.57" x 2.36" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Големи Делфин Играчка 3 x Мали Делфин Играчки.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат