.

.

New
Практично Складирање Рек Организатор Количка за Козметички Канцелариски Дребулии Носителот редење плоча организатор Бања Складирање Полици

Практично Складирање Рек Организатор Количка за Козметички Канцелариски Дребулии Носителот редење плоча организатор

DEN 526.08

Количина на стоки
Достапно

Мулти-функционални : Вие не само што може да се користи како козметички носителот на вашата спална соба, но исто така може да се користи како зачин rack во кујната countertop, бања туш организатор, дневна соба десктоп Дребулии складирање, канцелариски материјали десктоп држачот.Како да се свитка кабинет вилијам : Не алатките кои се потребни, прво upend полица, а потоа ги користат две палците да се кука во два страна нерѓосувачки челик нозе одделно, внимателно повлечете ги нанадвор додека тие можат да бидат усогласени со фиксен ритам надолу, конечно да го повтори за да на другата страна.Простор saver : Можете да ues оваа чување на полица да организатор вашата кујна зачин тегли и леќата шишиња, можете да го користите во спалната соба за да организатор на вашите козметички или , можете да го користите во вашата канцеларија десктоп складирање вашата канцеларија suplies.Лесен за користење : Едноставен дизајн складирање полица ги собере различни декорација стилови и сцени, можете да отворите до 1 минута, и можете да ги според вашиот актуелната употреба на магацинот слој коцки нагоре или надолу.Се прави работи добро организиран и уреден чуваат.Здрав & трајни : Свитлива биро полица организатор направен од висок квалитет на животната средина Акрил, лесно да се чисти, никогаш не рѓа и долго време се користи.Практично Складирање Рек Организатор Количка за Козметички Канцелариски Дребулии Носителот редење плоча организатор Бања Складирање Shelves Features : Мулти-функционални : Вие не само што може да се користи како козметички носителот на вашата спална соба, но исто така може да се користи како зачин rack во кујната countertop, бања туш организатор, дневна соба десктоп Дребулии складирање, канцелариски материјали десктоп држачот.Простор saver : Можете да ues оваа чување на полица да организатор вашата кујна зачин тегли и леќата шишиња, можете да го користите во спалната соба за да организатор на вашите козметички или , можете да го користите во вашата канцеларија десктоп складирање вашата канцеларија suplies.Здрав & трајни : Свитлива биро полица организатор направен од висок квалитет на животната средина Акрил, лесно да се чисти, никогаш не рѓа и долго време се користи.Лесен за користење : Едноставен дизајн складирање полица ги собере различни декорација стилови и сцени, можете да отворите до 1 минута, и можете да ги според вашиот актуелната употреба на магацинот слој коцки нагоре или надолу.Се прави работи добро организиран и уреден чуваат.Како да се свитка кабинет вилијам : Не алатките кои се потребни, прво upend полица, а потоа ги користат две палците да се кука во два страна нерѓосувачки челик нозе одделно, внимателно повлечете ги нанадвор додека тие можат да бидат усогласени со фиксен ритам надолу, конечно да го повтори за да на другата страна.Спецификација : Материјал : Acrylic Size : Прибл. 315x225mm/12.40x8.86 inches Color : Transparent Package Вклучува : 1 Парче Десктоп Складирање Racknote : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на стоката

Material:
Acrylic
Size:
Approx. 315x225mm/12.40x8.86 inches
Color:
Transparent
Package Includes:
1 Piece Desktop Storage Rack
note:
1.Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат