.

.

New
RENSLAT Ѕид Полица на Ѕидот Виси Креативни Ѕид Партиција Дневна Соба во ЖИВО Позадина Декорација Полица Спалната соба Плакарот Решетки (Боја : D: D)

RENSLAT Ѕид Полица на Ѕидот Виси Креативни Ѕид Партиција Дневна Соба во ЖИВО Позадина Декорација Полица Спалната

DEN 11538.72

Количина на стоки
Достапно

Инсталација : Монтира На Ѕид.Стил : Пастирски.Дрвени ѕид-монтирани полица за складирање решетката.Не се откажам кревка или скапоцености и прекумерна тежина.Инсталација : ѕид-монтирани.Име на производ : Дрвени ѕид-монтирани полица за складирање решетката.Димензии : 60*20cm.Боја класификација : Multicolor.Двострано форма : -облик.Елемент : логови.Функција : Дома декорација три-слој кука-тип на ѕид-монтирани складирање решетката.Дневна соба, спална соба дома ѕидни декорации.Ве молиме бидете сигурни дека локацијата е залепени еднаш и инсталација метод мора да се врши според инструкциите за инсталација.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат