.

.

New
XJJZS Бања Полица за Складирање Крпа Рек Ѕид Монтирани Црна Нерѓосувачки Челик Крпа Железнички Удар Инсталација

XJJZS Бања Полица за Складирање Крпа Рек Ѕид Монтирани Црна Нерѓосувачки Челик Крпа Железнички Удар Инсталација

DEN 4122.24

Количина на стоки
Достапно

Одлична модерна елегантен дизајн. 304 од не ' рѓосувачки челик има карактеристики на висока температура отпор 800 степени, висока обработка на перформанси, висока цврстина, здравје и заштита на животната средина, и силна отпорност на корозија.Мат боја, површината боја е метод за да се заштити метал од оксидација и корозија, што во комбинација со заштитен слој на боја, може да биде бариера за да ја спречат инвазијата на корозивни медиуми.Материјал : не 'рѓосувачки челик животната средина материјал, водоотпорен и анти-корозија, трајни, не е лесно да' рѓа.Големина : 600*140mm.Име на производ : складирање rack Number на производи : 1 Suitable за простор : Bathroom Applicable луѓе : Volkswagen Color класификација : 1 layer Installation метод : punch Material : Нерѓосувачки steel Shelf класификација : Ѕид mount Package се Вклучени : 1* полица.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат