.

.

New
WJDWJ Ѕид-Поставена Цврсто Дрво Практично Складирање Чување Кутија Купатило, Кујна Дневна Соба Рамка, Модерна и Едноставна, Три Бои, Две Големини (Боја : А, Големина : 38c

WJDWJ Ѕид-Поставена Цврсто Дрво Практично Складирање Чување Кутија Купатило, Кујна Дневна Соба Рамка, Модерна

DEN 7313.76

Количина на стоки
Достапно

■Материјали : дрво (не е лесно да се деформира или попуштат, цврста, мазна, влага-доказ, водоотпорен, отпорно на гребење, носат-отпорни, лесен за чистење, заштита на животната средина). ■Карактеристики : железо стапка (носат-отпорни, отпорно на гребење, влијание-отпорни, виткајте-отпорни, не е лесно да ' рѓа); лесно да се инсталира (едноставна операција); едноставен стил (применливо на повеќе сценарија, дневна соба, спална соба, студија, канцеларија). ■Товарот : силна носивоста, издржлив, безбеден и сигурен. ■Големина : 20x15x10cm(мал);29.5x15x10cm(големи). ■Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Се продава директно од производителот.Поддршка на повеќе набавки.Име : Shelf Quantity : 1 Material : Wood Suitable за : Adults Style : едноставен и modern Use средина : дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, кујна, бар.Одржување : се Чисти редовно и да се обидат да се избегне сериозни промени во влажност.Забелешка : Овој производ е прирачник за мерење, прикаже грешка 1-3cm големина и вистинската големина.Реална снимање, снимањето светло, дисплеј ефекти и лични мислења и други фактори кои ќе произведе одредена боја, ве молиме да преовладуваат во вид.Ве молиме бидете сигурни дека локацијата е залепени еднаш и инсталација метод мора да се врши според инструкциите за инсталација.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат