.

.

New
YUMGT Декорација на ноќта на Вештерките ноќта на Вештерките Алуминиумска Фолија Балони Хорор Пиратски Брод Спирала Виси Хартија Цветни Топки ноќта на Вештерките Пар

YUMGT Декорација на ноќта на Вештерките ноќта на Вештерките Алуминиумска Фолија Балони Хорор Пиратски Брод

DEN 1535.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Овие ноќта на Вештерките балони се направени од латекс алуминиумска фолија, која е безбедна и не-токсични, лесно да се надува и вратоврска.Лесно да ги красат : Нежно тријте балон на вашата коса, да се генерираат статички електрицитет, што го прави полесно за балон за да се држи до таванот.Можете да ги красат на ѕидови, врати, прозорци; или може да висат нив на таванот, полни со хелиум да лебдат во воздухот.Лесно да се соберат и да се надува : Користење на рака пумпа и електрична пумпа за да се надува балон може да ви помогне да заштедите многу повеќе време.Овие балони можат да бидат повторно употребувани и можете да внимателно да ги зачувате за следната употреба, со што се заштедува на трошоците за хостинг ноќта на Вештерките партија.Широк спектар на употреба : многу погодна за ноќта на Вештерките партии, Божиќ партии, забава партии, свадба партии, ресторани, барови и празник украси.Да се создаде атмосфера : празнична бои и дезени совршено одговараат други ноќта на Вештерките украси, која им помага да се создаде атмосфера на темата ноќта на Вештерките партија.Тип на производ : ноќ на Вештерките Партија Балон Set Material : алуминиум филм/алуминиум foil Product содржина : FELLZ ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ алуминиумска фолија балон X1 (16 инчи), црна, црвена хартија цвет топка X8 (6 инчи, 2 парчиња, 8 инчи, 4 компјутери, 10 инчи, 2 парчиња), црвена и зелена спирала украси X12 (6 парчиња во пакување), алуминиумска фолија пиратски брод X2 (68 X55 CM) 12 инчен црвено црн латекс X18 (9 црвена и 9 црна)Тежина : околу 300g Use : Ноќ на вештерките партија атмосферата декорација[упатство за употреба] : За балон инфлација : Алуминиум филм балон материјал не е еластична, па кога inflating, не над-надува, само да се пополнат за 8 минути.Ако тоа е премногу полна, тоа лесно може да експлодираат.Балон може да се користи постојано, тоа е погодно да се надува и разбивам, повторна употреба, и е еколошки и убава.Исполнет со хелиум може да лебдат во воздухот.[Производ користите] : Широко се користи во свадба соби, свадба декорации, партија прослава украси, детски играчки, итн.Тоа е најмногу идеален декоративни балон за партиски прослави, и е најдобро да се користи со други балони.Овој производ може да се користи за корпоративни промоција, комерцијален производ, промоција, КТВ/бар и декорација употреба.[функција] : 1 : материјалот е со висок квалитет на алуминиум филм, сферата има метален сјај, боја е униформа, и сферата е beautiful2 : Може да се користи постојано, лесно да се надува и разбивам, не ја отфрламе по една употреба!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат