.

.

New
Intermec SG20 Здравствена заштита 2D Imager

Intermec SG20 Здравствена заштита 2D Imager

DEN 8565.60

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Intermec SG20 BHPHC-USB002. Intermec SG20 BHPHC-USB002 РК BT USB 2 D комплет & cbl & chrg база I/С&PS CORDLESS.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат