.

.

New
Honeywell Војаџер 9540 CodeGate – Бар Код Читач (Wired, Рачни, 1d

Honeywell Војаџер 9540 CodeGate – Бар Код Читач (Wired, Рачни, 1d

DEN 4798.80

Количина на стоки
Достапно

MK9540 37 C41. Corded Воопшто.Honeywell.Honeywell Војаџер 9540 Code Gate – Бар Код Читач (Wired, Рачни, 1d.Honeywell.Трговијата на мало, 1 D, ЛАСЕРСКИ, RS232 IR кабелот вклучен.Напојување Единица (ЕУ), стојат.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат