.

.

New
Magan Бисер Hairpin & Barrette Сет

Magan Бисер Hairpin & Barrette Сет

DEN 2131.20

Количина на стоки
Достапно

Убава 5 парче сет од злато и бисери коса клипови/иглички.Вклучува 3 snap barrettes како и 2 pin стилови за да се задржи во потрага неверојатни.Barrettes и игли може да се меша и се задоволувал да се носат во различни начини, вклучувајќи ги носи повеќе од една страна или носење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат