.

.

New
Потпис Дизајн од страна на Ashley Centiar 24 Counter Висина Модерна Кофа Barstool, 2 Брои, Црна

Потпис Дизајн од страна на Ashley Centiar 24 Counter Висина Модерна Кофа Barstool, 2 Брои, Црна

DEN 3671.76

Количина на стоки
Достапно

СЕТ ОД 2 БАР СТОЛИЦИ : Со своите карактеристични contoured кофа седиште и тубуларна метална база, оваа впечатлива бар столица служи до свеж пресврт на средината век инспириран стил.СРЕДИНАТА ВЕК ИНСПИРИРАН : Овие контра-висина бар столици со кофа места тапациран во францускиот црно faux кожен тапацир и тубуларна метална база со црна заврши имаат charmingly гроздобер ѕвонење.БЕЗВРЕМЕНСКИ ИЗГЛЕД : Што безвременски изглед за појадок барови и случајно кул јадење соби.СОБРАНИЕТО е ПОТРЕБНО : Лесен-за-следење упатства, алатки и хардвер вклучени.ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ешли Мебел оди на екстра миле до пакет, заштити и да ја испорача вашата нарачка навремено.КУПИ СО ДОВЕРБА : Дизајниран и произведен од страна на Ashley Мебел Индустрии.На доверлив извор за стилски мебел, осветлување, килими, додатоци и душеци.За секој вкус и буџет.Со својата карактеристична contoured кофа седиште и тубуларна метална база На centristar бар столица служи до свеж пресврт на средината век инспириран стил.Faux кожен тапацир има charmingly гроздобер тон и боја-координирани рамка.Она што безвременски изглед за појадок барови и случајно кул јадење соби.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат