.

.

New
Креативни Едноставност Едноставна Атмосфера Прилагодливи Убавина Столче, со Backrest и подложка за нозе Контра Столче Хотел Прием Бизнис Салата Кафе Јадење Стол Стп К

Креативни Едноставност Едноставна Атмосфера Прилагодливи Убавина Столче, со Backrest и подложка за нозе Контра

DEN 1173.60

Количина на стоки
Достапно

Прекрасен изглед, фина изработка, погоден за сите видови на мебел и декорација, разубават на животната средина;.Овој стол е погодна за семејствата, вили, барови, спални соби, одморалишта, кафулиња, вода барови, отворено рекреација области, итн.Производот е против пролизгување функција да го заштитите вашиот кат од абење.Избрани високо-квалитетни материјали, не е лесно да се деформира, големи носивоста, безбеден и сигурен.Анти-влажна и анти- ' рѓа, стабилна товарот, полн сјај, лесно да се чисти.Во времето на купување, може да се однесува на висината на масата да се купи право стол.Материјал : Метал Седи на висината : 60-80СМ Боја класификација : види слика за деталите Што треба да се соберат : Yes; Удобно седиште површина : Високо еластична сунѓер, изметот површината е дебела и круг, како целина, со користење на висока густина сунѓерот, материјалот не е лесно да се деформира.Карактеристики : метална шасија, подебели цевка ѕидот е повеќе издржливи, стабилна структура, како и зајакнатите носивоста.Применливи сцени : салон за убавина, storefront, barbershop, кафе, десерт куќа, lounge бар, спална соба дневна соба, балкон, студио, облека продавница, компанијата пред шалтерот, хотел, бар, ресторан, семејство, итн.Совет : имаме различни стилови на бар столици и декоративни столици.Ако имате време, добредојдовте на нашата продавница да се купи, ние ќе ви послужи wholeheartedly..Совети Ние само го продаде Barstools и не се вклучат и други производи.Совет : Бидејќи ние ги користиме меѓународните логистика, е успешен приемот обично трае 15 - 25 дена, повеќе од 30 дена.Ве молиме контактирајте со нас во времето.Совет : Поради различни мерење алатки, може да се 1-2 CM грешка.Совет : Поради снимање агол и светлина, може да биде благо, хроматските аберации, што е нормално, ве молиме да се разбере.Совет : Ако можете испратете ни фотографии по производ логистика и превозот на штета, можеме да го замени или наплата за слободни.Нашата продавница има различни стилови на Barstools, се надевам дека ќе може да го најдете вашиот омилен производи овде.Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да ми испрати е-маил и јас ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Вашиот омилен ми е најголемата мотивација.Нашата продавница има голем број на мебел, домашен текстил, осветлување материјали, добредојдени да се влезе во продавница.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат