.

.

New
Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за LG Q9 со LED Соларна Светилка Преносни Надворешни Батеријата IPX4 Водоотпорен 15W 5V/3А USB C Port 6 Излези

Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за LG Q9 со LED Соларна Светилка Преносни

DEN 2203.20

Количина на стоки
Достапно

[Високо-Капацитет на Батеријата 20000m Ah] Овој пренослив соларна енергија банка може да ја полните вашата уреди повеќе пати благодарение на својата 20000m Ah премиум Li-полимер батерија.Тоа може да го полните вашиот i Phone 8 до 6 пати на батеријата е целосно наполнета.Тоа може да биде обвинет за користење полнач или соларна енергија, така што немора да се грижите за работи надвор од сила. [4 Полнење Кабли] се вградени.Еден USB влез кабел и три излезни кабли сочинуваат овој кабел-слободен пренослив соларен полнач за телефон (1 тип-C кабел & 1 USB кабел & 1 IOS кабел).Не постојат полнење кабли бара, без оглед на влез или излез. [Безжично Полнење и 4 Порти] Овој надворешни соларен полнач моќ банка е компатибилен со сите Чи-от за мобилни уреди, и обезбедува 5 W безжично полнење.Таа има четири порти (Микро USB и Тип C влезни порти, како и USB и Тип C излезни порти) и може да се наплаќаат до шест уреди во исто време. [Отворено Здрав Издржлив Дизајн] Овој пренослив соларна батерија пакет е IPX4 на вода, прав, и шок-отпорни, овозможувајќи да го издржат тешката надворешна средина.Dual супер-светли LED светла се вклучени, што го прави мора да се има за активности на отворено и дома итни случаи. [Ви благодариме за разгледување ни] Секој Urban X производ е сертифициран како безбедно и доаѓа со 12 месеци гаранција.Ние, исто така, обезбедува со експерт пред-продажба и услуга по продажбата.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Во рок од 24 часа, ние гарантираме задоволително резолуција.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат