.

.

New
Батерија за GE-Ericsson P5570 Батерија двонасочна Радио 7.4 v 2500mAH Li-Ion

Батерија за GE-Ericsson P5570 Батерија двонасочна Радио 7.4 v 2500mAH Li-Ion

DEN 844.80

Количина на стоки
Достапно

Сосема Нов Премиум Квалитет.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема. 7.4 v 2500m AH Li-Ion (Smart ).Гаранција : 12 Месеци.Компатибилни Модели : Ма-Com/ Ge-Ericsson/ Харис P5300 P5350 P5370 P5400 P5450 P5470 P5500 P5550 P5570 P7300 P7350 P7370 XG25 P XG75 XG75 P.Замена P/N : 234065 BKB023406 BLI-23406 BT-023406-004 BT-023406-005 BZ5409 LI HNPA9-УСНА.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат