.

.

New
Anker PowerCore+ 26800 PD со Моќност 30W Испорака Полнач, Пренослив Апарат Пакет за MacBook Air / iPad Про 2018, iPhone 11 / 11 Pro / 11 Про Max / XS / X, S10, и USB C лап-топ компјутери со Моќност Испорака

Anker PowerCore+ 26800 PD со Моќност 30W Испорака Полнач, Пренослив Апарат Пакет за MacBook Air / iPad Про

DEN 1236.00

Количина на стоки
Достапно

На Anker Предност : се Приклучат на 50 милиони+ напојува од страна на Америка е водечки USB полнење бренд.Огромен Полнење Моќ : -со голема брзина на полнење за телефони, таблети и USB-C преносни компјутери.Може да се пофали 1 USB-C (30 W) и 2 USB порти (5 V/3а секоја).Колосална капацитет : 26800m Ah на моќ трошоци повеќето телефони над 7 пати, таблети најмалку 2 пати или лаптопи, барем еднаш.Надополнување 3 X побрзо : време за целосна надополнување е намалена на 4. 5 часа благодарение на Моќта на испорака на текст (27 W).Компатибилен апарат вклучени.Она што ќе добиете : Моќ core+ 26800 PD, 30 W USB-В ѕид полнач, Микро USB кабел, USB-C за да го USB-C кабел (Молња кабел не е вклучен), патна торбичка, добредојдовте водич, нашите грижете се-слободен 18-месечно и пријателски услуги на клиентите.USB-C Моќ Испорака оди на мобилен.Добиете полна брзина полнење за Mac Books, телефони, таблети и повеќе, и да се држат настрана од ѕидниот штекер за денови на крајот.Power Core+ 26800 PD.Премиум Преносни Полначот со Енергија за Испорака.Сила Во Бројки.Dual 5 V/3А USB порти со Power IQ технологија понуда побрзо полнење брзина за телефони и таблети.USB-C порта нуди вкупна Моќност Испорака поддршка, полнење компатибилни уреди како што се Mac Book (C-to-Молња кабелот потребни за i Phone 8).Да Си Поставите Слободни. 26,800 m Ah е доволно да ги задржи вашите телефони и таблети обвинет за една недела или да им даде на вашиот USB-C лаптоп над 1 целосно наполнет.Тројна Брзо Надополнување.Користење вклучени USB-В ѕид полнач, Power Core+ 26800 PD користи огромен 27 watts на власта да целосно да ја наполните во нешто повеќе од 4 часа.Тоа е 3x побрзо отколку други преносни полначи на овој капацитет.Answer : ___________________________ Note : . - Компатибилен со USB-C Mac Books / i Pad, i Phone 8 / X / XS / XR (Молња кабел е потребно), Android паметни телефони и таблети (вклучувајќи го и Nexus 7), и други USB-обвинет уреди. - Некомпатибилни со HTC 10, HP Спектарот, Dell XPS серија лаптоп, Dell Место серија лаптоп, Asus серија на лаптопи / таблети, како и Lenovo Think Pad 470s и Think Pad X1 таблети.Некои USB-C лаптопи кои бараат влез врз 30 W може да не се компатибилни. - Не поддржува висока-брзо полнење за Mac Book Pro, Samsung W700, Lumia 950, или Motorola Z Сила Droid Издание. - Притиснете LED Моќ Тркала пред да го поврзете вашиот уред за да го активирате USB-C излез. - Nintendo Switch нема да наплаќаат кога е поврзан преку HDMI. - Не се компатибилни со уреди со текст подолу 50m A (e.г.некои Bluetooth слушалки и GPS уреди).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат