.

.

New
Столетните Derma ББ Крем Затемнети Крем Фондацијата со Хијалуронска Киселина и Витамин Ц. произведено во САД

Столетните Derma ББ Крем Затемнети Крем Фондацијата со Хијалуронска Киселина и Витамин Ц. произведено во САД

DEN 760.80

Количина на стоки
Достапно

Вегетаријанци, Мирис-Бесплатно, Paraben-Free, Глутен - Бесплатно, Масло-Бесплатно, Суровост-Слободни.Формулиран со Витамин Ц и Хијалуронска.Тоа не е само ви даде беспрекорна покриеност, тоа е здраво за вашата кожа премногу.Произведено во САД.Столетните Derma возраст за одбрана затемнети крем ББ крем е единствената анти-стареењето крем ќе треба да придавам влогови, заштита и разубават вашата кожа истовремено.Додадена хидратација ќе направи кожата да се чувствуваат свиленкаста и мазна.Оваа затемнети крем за жените може да се носи само како затемнети крем, како чиста основа, или под минерална основа, во зависност од саканиот износ на покритие.Столетните Derma нуди широк избор на Затемнети Крем како што се затемнети крем темно, затемнети крем за сува кожа, затемнето светло крем и bb крем медиум.Столетните Derma производи беа вклучени во Еми Награда Покаже и Кевин Harrington од ABC покаже ајкула резервоарот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат