.

.

New
CYHO Beaded Јаже на Висока Температура Отпор, Додаток за Полнење во Сурфање;Кујната;Простор за Складирање;Пакет;Шминка;Фабрика, 100000x0.8(MM), Жолт, 6 Парчиња Накит Јажиња / Beadin

CYHO Beaded Јаже на Висока Температура Отпор, Додаток за Полнење во Сурфање;Кујната;Простор за Складирање;Пакет;Шминка;Фабрика,

DEN 448.32

Количина на стоки
Достапно

Тоа не е лесно да се врзуваат на јазол без pilling.Анти-пропадна и се носат-отпорни.Моќна сила-влечење.Овој производ не е лесно да се пробие за неговата силна еластичност.Овој производ има долга-терминот услуга живот.Применливи Прилики : Сурфање;Кујната;Простор за Складирање;Пакет;Шминка;Фабриката;Вила;Риболов;Travel;Цвет Продавница Боја : Жолта Материјали : Линија Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 270(G) Должина : 100000(MM) Ширина : 0.8(MM) Пакет се Вклучени : 6 парчиња Накит Јажиња / Beading Тема Канапи Карактеристики : Тоа не е лесно да се врзуваат на јазол без pilling.Анти-пропадна и се носат-отпорни.Моќна сила-влечење.Овој производ не е лесно да се пробие за неговата силна еластичност.Овој производ има долга-терминот услуга живот.Влага превенција.Мали намалување.Овој производ нема очигледна боја разлика.Тоа може да бидат заменети со разни алатки, поради неговата широк спектар на примена.Тоа може да се намали слободно да го изберат нејзиниот погоден големина.Напомени : Чувајте го производот подалеку од извор на оган, така што нема да влијае на неговиот квалитет.Ве молиме чувајте го објект во суво место.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат