.

.

New
Lịvẹ Fịsh Fọr Ạqụạrịụm Lịvẹ - Rẹd Drạgọn Gụppy 2 Mạlẹs - Bọrn Ạnd Rạịsẹd, Mọsạịc, Dụmbọ - Lịvẹ Fịsh Fọr Sạlẹ од HITAKA

Lịvẹ Fịsh Fọr Ạqụạrịụm Lịvẹ - Rẹd Drạgọn Gụppy 2 Mạlẹs - Bọrn Ạnd Rạịsẹd, Mọsạịc, Dụmbọ - Lịvẹ Fịsh Fọr Sạlẹ

DEN 1881.60

Количина на стоки
Достапно

Yọụ Wịll Rẹcẹịvẹ Rẹd Drạgọn Gụppy 2 Mạlẹs - Bọrn Ạnd Rạịsẹd, Mọsạịc, Dụmbọ.Јас гарантирам дека вашата риба ќе бидат испратени во добра и здрава состојба , живи риби за продажба .Имајте на ум дека речиси сите мали живи риби не стане истакна за време на превозот .Сите наши живи риби за бари / аквариум се темелно прегледани од страна на нас, кога тие се ослободени од фарма.Разбирам, понекогаш и риба, жив треба време да се опорави и да изгледа најдобро по превозот во темна кутија за 2-4 дена.Ако има тешки временски услови, што понекогаш ќе се печати на етикетата, но не бродот вашиот пакет до завршувањето на времето минуваше, со цел да се обезбеди безбедно пристигнување.АКО ВИ се ОЧЕКУВААТ ТЕМПЕРАТУРИ ПОД 32°F за подолг период на денови, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате за да се осигура вашата риба може да биде донесено.Ние не можеме да брод риба ако дестинација температура е под замрзнување.Ве МОЛИМЕ ПОРАКА од НАС, ако сте на било кој начин незадоволство со вашите трансакции со нас пред давање на feed-back.Ние настојуваме да го направиме нашите клиенти среќни, и ќе го цениме можност да се поправи сите проблеми кои може да се случи.Ние имаме шанса кога нешто ќе тргне наопаку со вас .Ја пополните вашиот аквариум со овие живо на слатководни риби.Голем плус за секоја риба резервоарот!.Lịvẹ Fịsh Fọr Ạqụạrịụm Lịvẹ - Rẹd Drạgọn Gụppy 2 Mạlẹs - Bọrn Ạnd Rạịsẹd, Mọsạịc, Dụmbọ - Lịvẹ Fịsh Fọr Sạlẹ Од Nvkạ.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат