.

.

New
BCHDREUU0901 Бенто Ручек Кутија,Преносни Ручек Кутија,Посебно Керамички Поделено Ручек Кутија за Микробранова Печка,Бенто Кутија со Капак,Канцелариски Работник со Ориз

BCHDREUU0901 Бенто Ручек Кутија,Преносни Ручек Кутија,Посебно Керамички Поделено Ручек Кутија за Микробранова

DEN 1838.40

Количина на стоки
Достапно

Храна-одделение силика гел се користи за запечатување и чување на свежи и спречување на истекување вода, која има добар запечатување перформанси, па нема потреба да се грижите за супа истекување.Здрава керамика може да се загрева и пукаше во висока температура, не произведува штетни супстанции, се трајни и лесни да се чистат.Готвење производи, се донесе оброци за работа, се чува во фрижидер, погоден за микробранови печки, печки (отстранете го капакот кога греење).На compartmentalized дизајн отфрла мириси, и интимни и интегриран дизајн го задржува оригиналниот вкус, без мирис, и го задржува свеж вкус на храната.Се обрне внимание на детали и квалитетот е видлив, здрава керамика|поделена, без мирис, запечатени и течење-доказ.Бренд : BCHDREUUSpecial керамички поделено ручек кутија за микробранова печка, Бенто кутија со капак, запечатени, канцелариски работник со ориз, три-grid мулти-grid свежи-водење bowl Material : Ceramic Capacity : 1 L или more Number на слоеви : 1 layer Applicable луѓе : Основно училиште учениците 1-6 оценки, средно училиште на студентите/учениците од средните училишта, дами со нормален апетит, adults Popular елементи : cartoon Product листата : сад + супа сад + торба + ручек box Pay внимание на детали и квалитетот е видлив, здрава керамика|поделена, без мирис, запечатени и течење-доказ.Здрава керамика може да се загрева и пукаше во висока температура, не произведува штетни супстанции, се трајни и лесни да се чистат.Готвење производи, се донесе оброци за работа, се чува во фрижидер, погоден за микробранови печки, печки (отстранете го капакот кога греење).На compartmentalized дизајн отфрла мириси, и интимни и интегриран дизајн го задржува оригиналниот вкус, без мирис, и го задржува свеж вкус на храната.Храна-одделение силика гел се користи за запечатување и чување на свежи и спречување на истекување вода, која има добар запечатување перформанси, па нема потреба да се грижите за супа истекување.Поради разликата во светлината, околината и екранот, може да биде одредена боја разликата помеѓу производот и сликата на екранот, што е нормално.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат