.

.

New
BeCrazier 2 ПАРЧИЊА Риба Работи Капа со Копче, Жени Мажи Работа Шапка

BeCrazier 2 ПАРЧИЊА Риба Работи Капа со Копче, Жени Мажи Работа Шапка

DEN 1670.40

Количина на стоки
Достапно

 [Материјал] Хируршки капа е да се направи на Дише полиестер, кој е светлина и удобно.Мека sweatband со Влага Wicking третман ќе ги апсорбира сите пот да се задржи вашата челото свежо и спокојно, пријателски за долго време работат во текот на летото.И копчиња се пластични.  [Прилагодлива големина] На еластична бенд на грб го прават нашите работни капа е лесно да се носат и со тоа одговара на секоја глава, облик, работната шапка ќе не направи да се чувствуваат никаква нелагодност, дури и тоа е затегнати.Нема повеќе губење на прекин за време на долгите часови на работа.  [Дизајн со Копче] Bouffant капи со копчето околу уво страна може да се врзат со јаже на маска,за одново да го проживееме вашето уво е товар.  [И Прилагодување]Унисекс големина, оваа медицинска сестра шапка има одлична еластична bandageon грб и копчето дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените.  [Бои] Различни бои да се избере со висок квалитет боење техника, не исчезнат.Можете исто така да ни ги испратите фотографиите можете интерес да се направи вашиот уникатен копчиња шапка, која е модерен andl се задржи добро расположение на работни дена.Стил : Унисекс Работи шапка Материјал : Дише полиестер, памучна крпа, пластични копчето Големина : Прилагодлива големина,една големина Погодни Сезона : Сите сезони Боја : Multicoloured Пол : жените & мажите Користи : Да се спречи косата паѓа во различни работна средина, погоден за различни потреби.Лесно Wash Machine се мијат, исто така, може да биде рака перат со студена вода и благ детергент.Дизајн за Добро Adjustment Excellent еластичен завој на грб за прилагодување.Пакет : вклучувајќи 2 пакет копчиња капи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат