.

.

New
Печат Тим 3 Platoon Чарли Бредли Купер Филм Капа Шапка M/L

Печат Тим 3 Platoon Чарли Бредли Купер Филм Капа Шапка M/L

DEN 502.80

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Опремени затворање.Ве молиме изберете големина!.Големина : M/L (57.5 Cm).Извезена логото центар пред/100% Памук.Криви Сметка.Вградена Капа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Далеку од најдобар квалитет на ззп ќе се најде на пазарот.Ова е како блиски, како што ќе добиете за да оригиналниот капа во филмот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат