.

.

New
Ponyflo Мрежа Назад конска опашка и Неуредна Пунџа Ponycap со Целосна Back Отворање

Ponyflo Мрежа Назад конска опашка и Неуредна Пунџа Ponycap со Целосна Back Отворање

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Mesh.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Совршен Ponycap за Високо Ponytails и Неуредна Бухти.Една големина одговара на повеќето (Глава Обемот : Прилагодлив од 22" на 23 1/4".Гребенот должина : 2.75").Метежот-слободниот Прилагодлив Затворање на врати – Не треба да ја прилагодите вашата коса да се стави на шапка.Удобно да се носат за време на вежбање, трчање errands & секојдневните активности.Памук Полиестер Комбинација Со Мрежа Назад Панели & Рака мие ладно.НАМЕНЕТА ЗА ЖЕНИТЕ : Ponyflo капи се уникатно дизајниран од женска перспектива.Посебни отвори врати структура и метежот слободни затворање е сместување за сите типови коса и е особено сакан од жените со долга коса, како и кадрава коса.ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН : Нашиот патентиран отворени врати изградба е исклучиво наменета за Ponyflo капи.Задниот отвор е структурирана поголеми од основните вашиот безбол капа, дозволувајќи им на сите типови коса да биде повлечен слободно низ дупката и ќе се приспособат на вашите фризура на избор!МЕТЕЖОТ СЛОБОДНИ ЗАТВОРАЊЕ : Во прилог на Ponyflo 's уникатен патентиран дизајн, посебно метежот слободни квалитет Велкро беше искористена за да се спречи вашата коса да стане од испреплетени и оштетени.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат