.

.

New
НИ Coast Guard Ветеран Везени Изми Капа

НИ Coast Guard Ветеран Везени Изми Капа

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Тока затворање.Рака Мие Само.Направен од 100% памук.Една големина одговара на повеќето со прилагодливи тока затворање, фитинг до XL големина.Истиот материјал внатрешна hatband.Возрасни/Унисекс.Круна мерки 3 1/2 инчи длабоки.Дизајн на Coast Guard ветеран е извезена на предниот дел на круната на ззп.1 мала вентилација дупка поставени на секој панел на круната.Законот е беспомошна и пред криви, иста боја во рамките на законот.Unconstructed круна.6 панели.Низок профил.Нашите Coast Guard ветеран везени капа е одлична за coast guard ветерани и homeland security services.Цела Сезона.8(W) X 11.5(L) X 4(Ж) инчи.Дебели, мек и лесен материјал.Достапни во различни бои и стилови.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат