.

.

New
Правило Морски Bilge Пумпи, 12V Volts, по Правило Другар

Правило Морски Bilge Пумпи, 12V Volts, по Правило Другар

DEN 1719.84

Количина на стоки
Достапно

Вистински Правило Производ, не се решат за помалку, ограничен 3 годишна гаранција.Карактеристики на цврста состојба вода уреди со покажувач на технологијата што ја елиминира потребата за посебна плови switch.Пумпа се пали кога нивото на водата се крева и се исклучува кога водата е отстранет, нема да пумпа за масло — директно моторно масло што влегува во bilge нема да го вклучите пумпа за.лесно чистење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат