.

.

New
Време Присуство Машина за Статистика Електроника Биометриски Уред Лицето Отпечаток Време Присуство Систем TCP/IP USB Канцеларија Вработен Време Часовник Снимачот за

Време Присуство Машина за Статистика Електроника Биометриски Уред Лицето Отпечаток Време Присуство Систем TCP/IP

DEN 5452.56

Количина на стоки
Достапно

★Се поедностави onboarding процесот кога ќе се регистрирате и да одговара на работникот прст скенирање на часовникот.Не постојат слабо templates да се справи со. ★Погодни за влезовите и излезите на заводот, фабрика, хотелски, училиште, итн. ★Може да се користи како самостоен отпечаток време присуство машина и самостоен пристап за контрола на тастатура. ★Автоматски и точни работни часови пресметка, нема потреба да поминуваат повеќе време рачно пресметување на работното време, работникот работи часа автоматски ќе се акумулираат. ★Можете да се часовник во/часовник нормално, дури и без wifi.Вграден-во резервната може да се заштити време на податоците во случај на електричната енергија, па никогаш не ќе мора да се грижите за губење на податоци. 1.Производот хардверски поддржано англиски,корејски,турски,Индонезиски,Тајландски,персиски,арапски,шпански,чешки, Кинески јазик и да ги дава на производот со англиската верзија стандардно, Ако треба горенаведените верзија, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас. (За Бразил клиент, ако не оставајќи никаква порака, ние ќе го организира англиски тип стандардно)2.Ве молиме оставете порака за да ни каже дека кој тип адаптер најдобро одговара за вашиот локален место, на пример : ве Молам да ми испрати За ЕУ Адаптер.Ако не ја напушти било која порака која тип адаптер најдобро одговара за вашето место, ќе испрати најдобро одговара за вашето место е адаптер од нашето искуство.Карактеристики : 1. ES-306 е Онлајн лицето отпечаток присуство и пристап време уред ,Со слободно време присуство на софтвер за да пристапите на повеќе работни часа извештај ! 2.Строго следете ги национален стандард за безбедност на производот.Погоден за влезовите и излезите на заводот, фабрика, хотелски, училиште, итн. 3.Со најновите лице идентификација алгоритам и рационализација на технологијата, тоа може да се одржи 1500 лице шаблони и целосна верификација во помалку од 1 секунда. 4.Комуникација TCP/IP, и USB (домаќинот и гостинот), тоа може да се обезбеди непречено поврзување и пренос на податоци. Според воздушен превоз правила, батерии не е дозволено.Така Eseye време присуство серија уреди (вклучува лице/прст модел) не е испратен со внатрешноста на батеријата.Внатрешноста на батеријата е за одржување на времето работи кога уредот е исклучување.И уредот може да работи нормално без внатрешноста на батеријата.Но, ако со внатрешноста на батеријата, тоа ќе биде добро за да нема потреба да го ресетирате времето да биде точно кога уредот моќ од исклучување.?Тоа е лесно да се добие на батеријата (Модел CR2032) од вашиот локален пазар и инсталирате следат ако сакате : Еден Пакет содржи : 1*Отпечаток Време Присуство Уред 1 *Моќ адаптер(Имаме ЕУ /велика БРИТАНИЈА /САД стандард,Кога цел ,pls остави порака за нас) 1 *CD ( вклучува софтвер и корисникот м.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат