.

.

New
Ueohitsct Милениче Кафез Покрие Птица Cade Семе Catcher Универзална Најлон Мрежа Милениче Кафез Покриваат Пет Производи Школка Здолниште Декорација

Ueohitsct Милениче Кафез Покрие Птица Cade Семе Catcher Универзална Најлон Мрежа Милениче Кафез Покриваат Пет

DEN 304.56

Количина на стоки
Достапно

Тоа може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот да се задржи.Тоа овозможува да се циркулацијата на воздух, и да не блокира светлина, па вашите птици кафез внатрешни работи останува светла.Направен од висок квалитет на најлон ткаенина, која е мека, дише и вентилирани.Еластична дизајн на врвот и на дното се вклопува безбедно на околу вашите птици во кафез и да се избегне преминот.Лесно се перат, достапен во 4 бои, ќе имате повеќе избор.Опис : Оваа птица кафез е да им помогне да се елиминира неуредна семе се разбегуваат на подот.Мека, дише и вентилирани најлон ткаенина која им овозможува на циркулацијата на воздух, и да не блокира светлина, па вашиот птица' s кафез внатрешни работи останува светла.Тоа може да се вклопува безбедно на околу вашиот птица' s кафез и лесно се перат.Карактеристики : 1. Направен од висок квалитет на најлон ткаенина, која е мека, дише и вентилирани. 2. Тоа овозможува да се циркулацијата на воздух, и да не блокира светлина, па вашиот птица' s кафез внатрешни работи останува светла. 3. Еластична дизајн на врвот и на дното се вклопува безбедно на околу вашиот птица' s кафез и да се избегне преминот. 4. Тоа може да ви помогне да се елиминира семе се разбегуваат на подот да се задржи. 5. Лесно се перат, достапен во 4 бои, ќе имате повеќе избор.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Птичји Кафез Покрие Материјали : Најлон Mesh Ткаенини Факултативна Боја : Сина, Црна, Бела, Зелена Висина : Околу. 33cm/ 13inch Обемот : Прибл. 132 - 250cm/ 52 - 98. 4inch Функција : им Помогне да се елиминира неуредна семе се разбегуваат на вашиот кат Количина : 1 PC Пакет Тежина : Околу. 58g Забелешка : Машина перат ладна температура на нежна циклус и се исуши.Пакетот вклучува : 1 x Птичји Кафез Покрива Само.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат