.

.

New
liushop Птичји Кафез Големи Папагал Кафез со Стои Птичји Кафез Метал Појас Фидер Мобилни Шасија Macaw Монахот Одгледување Кафез, Погоден за Големи Папагал Канарските Љу?

liushop Птичји Кафез Големи Папагал Кафез со Стои Птичји Кафез Метал Појас Фидер Мобилни Шасија Macaw Монахот

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Широка употреба : Тоа е лесно да се отвори/затвори во цел дека ќе може да се грижи за вашето бебе птици expediently.Откријте долгогодишен тајната на врвот внатрешни работи декоратерите.Направи магичен прикажува со овие неверојатно разновиден birdcages со користење на нив да се покажат цветни аранжмани и збирки на вашите омилени работи. 1. Дизајн : топ стои рамка поврзува со птица и фиока тип на послужавник, на шасијата е мобилен дизајн, лесен, класичниот кафез вратата дизајн, лесно да се отворени.Шасијата може да се извади и е лесно да се чисти. 2. Димензии : 102 CM×76 CM×170 CM/40.1 во×29.9 во×66.9 во. 3. Материјал : метал, челична жица. 4. Пространа простор : многу погодна за големи, средни и мали птици, како што се canaries, cockatiels, parakeets и златна parakeets.Гулаби, finches и quail.Тоа може да се користи двете затворен и отворен за вашите птици, овие се прекрасни роденден, housewarming и годишнината подароци.Име на производ : птица cage Product материјал : метал, челик wire Product боја : погледнете ја сликата на екранот!Применливи сцена : погодна за внатрешна и надворешна use Quickly : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, благодарам you3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Поради разликата помеѓу светлината и снимање агол или на светлината под екранот, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат