.

.

New
не-логото WAJklj LED Допир Табела Светилка Свитлива USB Напојува Затемнување Маса Светилка со Календарот Температура Аларм Читање Светлина Работи

не-логото WAJklj LED Допир Табела Светилка Свитлива USB Напојува Затемнување Маса Светилка со Календарот Температура

DEN 6787.44

Количина на стоки
Достапно

Биро светилка биро светлина светилка светилки табела светилки за читање светилка биро.Прекинувач : допир switch.Должина на кабелот за напојување : 1.25 метри.Извор на енергија : LED светло одбор (3.5 W MAX).Мулти-прилагодување на агол : 180°прилагодливи, мулти-насочен осветлување, се прилагоди на висината ви треба.Прекинувач : допир switch Power должина на кабелот : 1.25 meters Power извор : LED светло одбор (3.5 W MAX)Мулти-прилагодување на агол : 180°прилагодливи, мулти-насочен осветлување, се прилагодат на висина ќе need3 нивоа на осветленост прилагодливи : да се даде на очите удобно и затворање на природна светлина source Smart дигитален дисплеј : дигитален дисплеј со повеќе функции, правење на вашиот живот повеќе convenient①M копче за режим key In поставување на државата, притиснете го M копчето за фотографирање или се без работа-излез откако минути и прикажување на времето.②S копче за поставување притискање на клучните да внесете ги времето и датумот поставување, се постави објектот трепка and Set во редот на час, минута, година, месец, и day①+ звук нагоре key12 и 24 часовен режим conversion② - за скролување надолу key Convert помеѓу целзиусови степени/Целзиусови.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат