.

.

New
TOPITOP Битка Јажиња со Сидро за Полнење, Совршен Тренингот Јажиња за Домашна Теретана или на Отворено. Поли Dacron Вежба Јаже за Професионална Обука, 30 ft x 1.5

TOPITOP Битка Јажиња со Сидро за Полнење, Совршен Тренингот Јажиња за Домашна Теретана или на Отворено. Поли

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

НА НОВО НИВО СО вежбање јажиња – Во последно!Можете да добие сè што некогаш сте се потребни за да се изгради СОВРШЕНИ стомачни мускули, рацете, рамената, грбот и нозете! 100% Poly Dacron тренингот јаже Поставено за кардио климатизација вежби да горат сите на масти!.ДОБИЕТЕ СИЛНО ТЕЛО САМО ВО 20 МИНУТИ.Добиете најдобра форма некогаш?Тешки јажиња се решението.Совршена за целото ТЕЛО ТРЕНИНГОТ : Изградба на Мускулите, Согорувањето на Мастите, Кардио Тренинг.Пондериран јаже работат истовремено на вашиот Горниот, Јадро, и Долниот дел од Телото.ДОНЕСЕ НЕВЕРОЈАТНИ РЕЗУЛТАТИ со обука јажиња БРЗО – аеробна издржливост и сила за обука ќе ја носите вашата на вежбање за да на следното ниво.Се најефикасните core обука со јажиња за работа надвор.ОД ПОЧЕТНИЦИ ДО НАПРЕДНИ : Мажите и жените може безбедно да се користат Најдобрите Битка на Јажиња во тренинг ниво.Topi Top фитнес јаже со Капак мерки 1. 5" во дијаметар, 30ft во должина, како и 16lbs во тежина и да се зголеми интензитетот на вашиот тренинг.Совршена опција за средни и напредни корисници.ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕКРАСНА ВЕЖБАЊЕ СО Topi Top пондерирана јажиња за работа надвор за Револуционерна Резултати во Ниеден момент новата Врвот со сидро јаже Поставено драстично ќе се подобри квалитетот на вашиот тренинг.БИТКА ЈАЖЕ СО НЕОГРАНИЧЕН број на БЕНЕФИЦИИ Фантастична опрема за целото тело тренингот Супер лесен начин да го промовира масти гори процес и да се изгради силна, посно мускулите се Изгради на lean mass со динамични вежби за рацете, грбот, градите, нозете, и јадро.Подобрување на издржливост ја Зајакне вашата кардиоваскуларниот систем Заборавајте досадно, бавен интензивна обука, кога ќе почнете да работат надвор на кои јаже!Она што е највозбудливото нешто за Битка Јаже за Обука?Можете да ги обучуваат СЕКОЈ ЕДЕН дел од вашето тело, само во еден тренингот со нашиот најдобар битка јажиња – core, abs, раце, рамења и нозе.Сè што се случува истовремено!Сила за обука, Кардио Тренинг, Согорувањето на Мастите, Мускулите Зграда во исто време – во 1 целото Тело Тренингот.Какви цели сте поставиле за себе – најбрз начин да се постигне нив е Битка со Јажиња.Мажите или Жените, Почетници или Напредни Корисници – тоа е Најдобрата Обука Опрема Која Одговара на Сите ви Се преку глава со дигање нагоре и надолу barbell во кој никогаш не завршува вежба циклус дека не е мотивирање на сите?Тоа е толку лесно да се закачите на нашите борат јаже за нешто и да работат на градење на твојата сила!Страна-на-страна движења се насочени кон вашите основни и стабилност.Кругови се подигне вашиот мобилност и движење опсег од изградба на athleticism без какви било ризици од повреди.Да не зборуваме, тоа е ЗАБАВА!Нашата пакет вклучува! ✓ Врвот Битка Јаже со Обложени Рачки (од 1,5 инчи дебела x 30foot должина) ✓ Тешки Сидро за полнење ✓ 100% Гаранција за квалитет.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат