.

.

New
3 ЕЕЗ Blackhead Смена Алатки, Смена Пинцети за Полнење, Pimple Blemish Comedone Акни Extractor Remover Средство, Професионален Нерѓосувачки Pimple Акни Blemish Отстранување Алатки Сет со Случајо

3 ЕЕЗ Blackhead Смена Алатки, Смена Пинцети за Полнење, Pimple Blemish Comedone Акни Extractor Remover Средство,

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

ЕФЕКТИВНА BLACKHEAD СМЕНА АЛАТКА : 3-парче blackhead отстранување алатки во различни големини и агли за екстракт blackheads/whiteheads и различни големини на мозолчиња, zits, acnes, масти зрна на брадата, образ, челото и носот.КОРИСТЕЊЕ БЕЗ БОЛКА : Ова blackhead смена алатка нема да предизвика никаква штета и лузни.Научните совети дури и задржете работи цврсто и нема да ја иритираат вашата кожа или да донесе какви било повреди.Ние не препорачуваме да користите било blackhead смена алатка пред акни најзаслужен.Не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Направен од челик,нема да предизвика осетливост на прашања.Нашите blackhead смена комплет може да работат на сите видови на кожа.НЕ се ЛИЗГА КОНТРОЛА : На лицето е загарантирана со не се лизга рачки на алатката.Овие ви помогне да работат токму и за вашата кожа, од рани и лузни.ЛЕСНО НОСЕЊЕ СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА : Доаѓа со waterproofs складирање кутија за чување на вашиот алатка во сакаат ред и лесно носење на вашиот blackhead смена алатки со вас кога патувате.Смена Пинцети Смена Пинцети 3-root алатка за јагода порите Pimple Comedone Акни Extractor Смена Алатка Нерѓосувачки Челик Pimple Пинцети
Опис на производот : ЕФЕКТИВНИ BLACKHEAD СМЕНА АЛАТКА : 3-парче blackhead отстранување алатки во различни големини и агли за екстракт blackheads/whiteheads и различни големини на мозолчиња, zits, acnes, масти зрна на брадата, образ, челото и носот не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Направен од челик,нема да предизвика осетливост на прашања.Нашите blackhead смена комплет може да работат на сите видови на кожа.НЕ се ЛИЗГА КОНТРОЛА : На лицето е загарантирана со не се лизга рачки на алатката.Овие ви помогне да работат токму и за вашата кожа, од рани и лузни да ГО КОРИСТИТЕ БЕЗ БОЛКА : Ова blackhead смена алатка нема да предизвика никаква штета и лузни.Научните совети дури и задржете работи цврсто и нема да ја иритираат вашата кожа или да донесе какви било повреди.Ние не препорачуваме да користите било blackhead смена алатка пред акни најзаслужен ЛЕСНО НОСЕЊЕ СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА : Доаѓа со waterproofs складирање кутија за чување на вашиот алатка во сакаат ред и лесно носење на вашиот blackhead смена алатки со вас кога патувате Димензии : како што е прикажано на слика Материјал : нерѓосувачки челик
Производи вклучуваат : 3x нерѓосувачки челик убавина алатки, 1x складирање кутија.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат