.

.

New
JUSTQIJUN 5 Бои Пилатес Јога Блок Тула Спортски Вежба Салата Пена Тренингот се Протега Помош Телото Обликување Плута Јога Блок (Боја : Виолетова)

JUSTQIJUN 5 Бои Пилатес Јога Блок Тула Спортски Вежба Салата Пена Тренингот се Протега Помош Телото Обликување

DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно

Стабилност плус рамнотежа : Јога блокови се обезбеди стабилност и рамнотежа кои се потребни за пракса, помагајќи да се оптимизира усогласување, подлабоко ставови, и зголемување на силата.Издржливи поддршка на пена : Овие лесни и поддршка пена блокови се направени од издржлив пена со не се лизга површината и beveled рабови за лесно зафат.Користете под твоите раце, нозе или под седиштето за да се обезбеди точна усогласување, безбедно поддршка и држење на телото се променува за да одговара на вашиот ниво на флексибилност.Да ги прошират и продлабочат се протега : Јога блокови се идеални јога столбови и партнери, бидејќи тие претставуваат важна алатка во својата пракса, помагајќи да се водат, поддршка и продлабочување на истегнување, и во исто време се зголеми вашиот опсег на движење.Јога тула е доволно силна, обезбедува стабилна поддршка, е светлина и лесно да се носат околу себе, само фрли го од чантата и можете да одите во теретана!.ЕВА Јога Тули Пена Пена Дома Вежбање Фитнес Салата за Вежбање Tool Yoga тули пена тула е помошно средство за почетници и нефлексибилен лекари.Тоа може да ни помогне adjust Gestures да заврши некои акции.Избегне судири во делови од вашето тело поради вашата stiffness This алатка ќе служи како се протега помош за поддршка на било кој дел од вашето тело.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат